Laboráns

Kategória: Állások

Pápai Víz- és Csatornamű Zrt. munkatársat keres

 LABORÁNS

pozícióba

Főbb feladatok:

 Mintavételek:

-         Mintavételi eszközök előkészítése

-         Vízmintavételek elvégzése, minták azonosítása, feljegyzések készítése, minták átadása

Vizsgálatok:

-         Szennyvíz, felszíni víz, felszín alatti víz fizikai, gravimetriás, spektrofotometrikus, elektrokémiai vizsgálatának végrehajtása

-         Mérési eredmények ellenőrzése, számítása, az előírt feljegyzések elkészítése, számítógépes adatbázisban történő rögzítése

Kisegítő tevékenységek:

-         Laboratóriumi berendezések, eszközök mosogatása, tárolása

-         Laboratóriumi helyiségek tisztántartása

Elvárások:

-          Szakirányú technikusi végzettség

-          Felelősségteljes, önálló, precíz és alapos munkavégzés

-          B kategóriás jogosítvány

-          Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

Pápai Víz- és Csatornamű Zrt. Vizsgálólaboratórium

Amit ajánlunk:

-          Stabil, biztos hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség

-          Változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat tagjaként

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Bérezés:

-          Megegyezés szerint

-          Cafeteria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a titkarsag@papaivizmu.hu e-mail címen várjuk fényképes szakmai önéletrajzzal és végzettséget igazoló okiratok másolatával együtt.