Üzemeltető mérnök

Kategória: Állások

Feladatok:

ivóvíz és szennyvízellátáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok koordinálása, adminisztrálása felmerülő csőtörések, hibák elhárításának levezénylése a szolgáltatások előírt színvonalának biztosítása rekonstrukciós munkák előkészítése, koordinálása az ivóvíz és szennyvízágazat területén.

Elvárások:

  • építőmérnök vagy vízépítő mérnök vagy infrastruktúra mérnök Bsc/Msc végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Személyes tulajdonságok:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • szakmai elkötelezettség és fejlődés iránti nyitottság
  • precíz és alapos munkavégzés

Munkavégzés helye:

Pápai vízmű üzemeltetési területe (Pápa és környéke)

Amit ajánlunk:

  • stabil, biztos hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • erkölcsi és anyagi megbecsülés egy komoly szakmai múlttal és tudással rendelkező csapat tagjaként

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

Bérezés:

  • megegyezés szerint
  • cafeteria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését a titkarsag@papaivizmu.hu e-mail címen várjuk fényképes szakmai önéletrajzzal és végzettséget igazoló okiratok másolatával együtt.