Hibabejelentés: (+36) 89/510-641 | Ügyfélszolgálat: (+36) 89/313-455 központi szám 122-es mellék munkaidőben.|  Email: info@papaivizmu.hu

 

Fórum

Tisztelt Látogató, Felhasználó!

Örömmel köszöntjük FÓRUM rovatunkban!

Írják meg szolgáltatásunkkal kapcsolatos észrevételeiket, tegyék fel kérdéseiket !

Az észrevételek, a kérdések és az azokra adott válaszok segítik Önöket abban, hogy jobban megismerjék cégünk szolgáltatásait, minket pedig abban, hogy munkánkat színvonalasabban, Felhasználóink megelégedésére végezhessük.

Szóljon hozzá!

Biztonsági kód
Frissítés

Hozzászólások  

#43 Tisztelt Takács Henrietta! 2017-04-18 09:06
A megfelelő tájékoztatáshoz a felhasználási hely adataira vagy a Felhasználó azonosító számra van szükség.
Amennyiben a Felhasználási helyen túlfizetés van, és kéri a Felhasználó visszautaljuk vagy kompenzálhatjuk a túlfizetést.
További ügyintézés érdekében kérem, hogy személyesen vagy telefonon keresse fel ügyfélszolgálatunkat.
Idézet
#42 Takács Henrietta 2017-03-27 11:04
Tisztelt Vízmű!Érdeklődni szeretnék hogy 54000 Ft os túlfizetésünk van, amiről multhéten jött ki levél!A kérdésem az lenne, hogy ezt visszafizetik?vagy pedig nem kell vizdíjat fizetnünk míg le nem fogy a többlet?Előre is köszönöm válaszukat!
Idézet
#41 Tisztelt Királyné Kiss Mónika! 2016-10-04 07:52
Vízbekötéssel kapcsolatos érdeklődésére az alábbiak szerint válaszolunk:
Az Üzletszabályzatunk szerint „A kisépítés díjának befizetése után a megrendelt építési-szerelési munkákat a Vízmű 30 napon belül elvégzi!”
A Pápai Vízmű Zrt. gyakorlata, hogy a megrendelt építési-szerelési munkákat, ha az üzemeltetési-szolgáltatási feladatok lehetővé teszik rövidebb idő alatt is elvégzi. 2016. szeptemberében az egyéb üzemeltetési feladataink ezt nem tették lehetővé. Az ivóvízszolgáltatási ágazat tájékoztatása szerint 2016.10.04-05-én várható a bekötés, amelyet előzetesen telefonon egyeztetünk.

Üdvözlettel: Vörös Lászlóné
Műszaki Irodavezető
Idézet
#40 Királyné Kiss Mónika 2016-09-28 09:08
Tisztelt Cím!

Érdeklődni szeretnék, mivel 2016. 09. 12-én férjem befizette Önöknek a vízbekötés díját és kaptunk egy ígéretet, hogy 2 héten belül megtörténik a bekötés. a mai napig még egy telefont sem kaptunk, hogy mikorra várható a bekötés. mindketten dolgozunk és nem kevés pénzt fizettünk be a szolgáltatásért! Előre is köszönöm a választ!
Idézet
#39 HORVÁTH FERENC 2016-09-15 12:13
T.VÍZMŰ! GYORS ÉS KIELÉGÍTŐ VÁLASZUKAT KÖSZÖNÖM. CSAK A RENDELET VÉGREHAJTÁSÁNAK ÜTEMÉT TARTOM LASSÚNAK.TALÁN MOST MÁR AZ IS FEL GYORSULHAT.
Idézet
#38 Tisztelt Horváth Úr! 2016-09-15 08:43
Feltett kérdésére az alábbiakat válaszoljuk.
1. A Pápai Vízmű Zrt. Üzletszabályzatának 7.1.pontja alapján „A díjszámítás alapja: közműves ivóvízellátás esetében az elszámolás a bekötési vízmérő mérési adatain alapul. A bekötési vízmérő és a mellékvízmérők mérési különbözetéből megállapított különbözetet a bekötési vízmérő szerinti Felhasználó fizeti meg a víziközmű-szolgáltatónak.”
2. Az 58/2013.(II.27.) Korm.rendelet 64.§ (10) bekezdése előírja, hogy a mellékvízmérős Felhasználókat számlalevélben vagy egyéb igazolható módon a Szolgáltató felhívja a mérőcsere szükségességére. Ezt a kötelezettségét a Vízmű 2016. február és augusztus hónapban teljesítette. 2016.október 31-ig a társasházi közös képviselők is tájékoztatást kapnak a lejárt hitelesítésű mellékmérőkről.
3. A hivatkozott kormányrendelet 64.§ (11) bekezdés értelmében, ha a mellékmérő cseréjéről az elkülönített vízhasználó határidőben nem gondoskodik, a 71.§ szerinti és a Vksztv. 58.§ (1) bekezdés b.) és c.) pontjában meghatározott jogkövetkezményeket alkalmazhatja a Szolgáltató.
4. A hivatkozott kormányrendelet 84.§ 7.a.) pontja alapján a mellékszolgáltatási szerződés megszüntethető, ha az elkülönített vízhasználó:
b) határidőben nem gondoskodik a mellékvízmérő hitelesítéséről vagy cseréjéről.
5. A Társasházi közös képviselőknek érdeke, hogy a lejárt hitelesítésű mellékvízmérős Felhasználókat ösztönözze a mellékvízmérők cseréjére, mert a mellékvízmérős szerződés megszűnése után az érintett felhasználók fogyasztása a főmérőre lesz kiszámlázva.
Idézet
#37 horváth ferenc 2016-09-09 11:41
tisztelt vízmű.először is szeretném megköszönni a múltkor feltett a vízórák hitelesítésével kapcsolatos kérdésemre adott választ. a megjelölt jogszabályokat tanulmányozva már csak egy kérdés maradt számomra tisztázatlan.erre szeretnék választ kapni. ez pedig a következő:nem hiteles fogyasztásmérő alapján nem lehet szolgáltatási díjat megállapítani.akkor ezeknek a fogyasztóknak önök mi alapján számláznak? esetleg ezen fogyasztók elfogyasztott vízmennyiségét a társasház felé számolják el? válaszukat előre is köszönöm.
Idézet
#36 Graf Gábor 2016-09-06 06:46
tisztelt vízmű !

a hétvégén ismét dugulás volt a huszár lakótelep 29 es épületénél. A szennyvíz a földszinti lakásba is befolyt jelentős károkat okozva. értesítésünkre A dolgozóik vasárnap este a dugulást elhárították és hétfőn még az egyes gyűjtőből egy vödörnyi textíliát szedtek ki. fényképezve. Nyilván valaki az 1.-és 4. emelet közötti lakások valamelyikében ruhaneműket , rongyokat dobál a wc-be.
Kérdésem, hogy tudnak -e tenni valamit az ilyen lakók ellen, tesznek-e ilyenkor feljelentést, vagy egyáltalán milyen preventív intézkedést lehet ilyenkor hozni. Nyilván egyik lakó sem fogja bevállalni hogy ő volt de ettől a szokásától önmagától nehezen válik meg
Idézet
#35 Tisztelt Horváth Ferenc! 2016-08-23 08:51
A Pápai Vízmű Zrt. a vonatkozó jogszabályok alapján köteles tevékenységét végezni.
Amennyiben a Felhasználó nem gondoskodik a mellékmérő/k cseréjéről, az 58/2013.(II.27.) Korm.rendelet 71.§. szerinti és a Vksztv. 58.§. (1) bekezdés b) és a c) pontjában meghatározott jogkövetkezményeket alkalmazhatja a Szolgáltató.
Idézet
#34 HORVÁTH FERENC 2016-07-31 14:06
TISZTELT VÍZMŰ!

KÉRDÉSEM CSAK ANNYI LENNE,HOGY A LEJÁRT HITELESÍTÉSŰ AL MÉRŐKKEL A TÁRSASHÁZAK ESETÉBEN MI A TERVÜK? VÁLASZUKAT ELŐRE IS
KÖSZÖNÖM!
Idézet
ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

(+36) 89/313-455/122-es mellék munkaidőben. 

Hétfő- Szerda: 8 - 12
Csütörtök: 8 - 20
Péntek: 8 - 12

 

 
TELEFONSZÁMAINK

Központi szám: (+36) 89/313-455

Mérőállás diktálás :

(+36) 89/510-630 a nap bármely szakában, hétvégén is.

Műszaki iroda: (+36) 89/510-635

ÜZLETSZABÁLYZAT

 

NYOMTATVÁNYOK

 

Facebook

Fórum

 

Elérhetőségeink

Hibabejelentés: (+36) 89/510-641

Központ: (+36) 89/313-455

Ügyfélszolgálat: (+36) 89/313-455 központi szám 122-es mellék

Mérőállás diktálás: (+36) 89/510-630

Műszaki iroda: (+36) 89/510-635

Fax: (+36) 89/510-640

E-mail: info@papaivizmu.hu

Oldalunk QR kódja

 

Látogatók

1358332
Ma
Tegnap
Ezen a héten
Múlt héten
Ebben a hónapban
Múlt hónapban
Összesen
1004
1105
2109
553656
11093
27355
1358332

© 2016 PÁPAI VÍZ- ÉS CSATORNAMŰ ZRT.

8500 Pápa, Vízmű u. 2.

Minden jog fenntartva.

HTTP sütiket (cookie) használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt biztosítsuk!
Ha a "Rendben" gombra kattint, elfogadja, hogy sütiket (cookie) használjunk.